Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

Napisz e-mail

Twoje zakupy

Menu
Zamów przez telefon

Kinkiety łazienkowe

Z łazienki korzystamy każdego dnia, dlatego ważne jest, aby była ona w pełni funkcjonalna. Tak, by rano można było się w niej przygotować na wyzwania, które czekają w ciągu dnia, a wieczorem, aby można byłoby się w niej zrelaksować, biorąc prysznic lub kąpiel. W łazienkach bardzo często jedynym źródłem światła są lampy, dlatego ich wybór jest niezwykle istotny i powinien być dobrze przemyślany.

Oświetlenie łazienkowe - kinkiety do łazienki

Kinkiety łazienkowe to najpopularniejszy sposób oświetlenia łazienki, zarówno w domach, jak i w miejscach publicznych. Kinkiety zapewniają doświetlenie określonej przestrzeni, a dodatkowo pełnią funkcję dekoracyjną i pomagają stworzyć w pomieszczeniu wyjątkowy nastrój, który sprzyja relaksowi i odprężeniu. Nowoczesne kinkiety łazienkowe to także bezpieczeństwo użytkowania z uwagi na specyficzne warunki, jakie panują w łazience (np. wysoka wilgotność) oraz oszczędność, dzięki możliwości stosowania żarówek energooszczędnych lub LED.

Kinkiety nad lustro w łazience

Kinkiet łazienkowy nad lustro to nieodłączny element wystroju każdej łazienki. Bez niego nie byłoby możliwe swobodne i precyzyjne wykonanie makijażu czy ogolenie się. Kinkiety gwarantują równomierne oświetlenie twarzy, jednak ważne jest, aby zostało prawidłowo zamontowane. W zależności od modelu kinkiet łazienkowy nad lustro można zawiesić pośrodku lub po bokach. 

Kinkiety - elegancki dodatek do łazienki

Szeroka dostępność i mnogość produktów pozwala znaleźć idealny model kinkietów do każdej łazienki niezależnie od stylu aranżacji. Nowoczesne kinkiety łazienkowe sprawdzą się w minimalistycznym, eleganckim czy awangardowym wnętrzu. Mogą pełnić jedynie niewielki dodatek lub być głównym elementem wystroju. Obecnie można wybierać spośród dziesiątek różnych wzorów i kolorów. Wybierając kinkiety łazienkowe, należy pamiętać, aby zapewniały one odpowiednią ilość światła.