Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

Napisz e-mail

Twoje zakupy

Menu
Zamów przez telefon

Oprawy stropowe

Klimatyczne światło, nowoczesny design i liczne modele do wyboru – oprawa stropowa znajduje wszechstronne zastosowanie w wielu wnętrzach. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką kolekcję opraw, wśród których można wybrać dowolny kształt, kolor czy wielkość lampy. Jeśli więc szukają Państwo nowoczesnego rozwiązania do swojego domu, koniecznie przejrzyjcie ofertę opraw stropowych!

Oprawy stropowe są doskonałym uzupełnieniem, gdy w pomieszczeniach znajdują się już tradycyjne lampy sufitowe. Dodatkowe źródło światła może przydawać się podczas codziennych czynności, dlatego znajduje ono zastosowanie szczególnie w kuchni czy łazience. To jednak niejedyna możliwość – oprawa stropowa  tworzy przyjemny klimat w salonie czy sypialni i świetnie sprawdza się także jako źródło głównego światła.

Oprawy natynkowe i wpuszczane

Jeśli zastanawiasz się, jaki rodzaj oświetlenia wybrać do swojego domu, koniecznie musisz zapoznać się z rodzajami opraw stropowych. W naszym sklepie dostępne są oprawy natynkowe oraz wpuszczane, które różnią się konstrukcją i sposobem montażu.

Oprawy natynkowe są mocno wyeksponowane i montuje się w je sposób zewnętrzny na suficie, choć nie jest to jedyna możliwość. Większość lamp natynkowych znajduje również zastosowanie na ścianach czy meblach, a ich montaż jest niezwykle prosty.

Oprawy wpuszczane to z kolei lampy, które montowane są bezpośrednio w ścianie. W ten sposób tworzy się efektowny, lecz minimalistyczny wystrój, szczególnie sprawdzający się w łazience czy kuchni. W naszej ofercie znaleźć można także oprawy wpuszczane sufitowe o ozdobnym designie, które świetnie dopełnią każde nowoczesne wnętrze.