Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

Napisz e-mail

Twoje zakupy

Menu
Zamów przez telefon

Lampy TK LIGHTING

Firma TK Lighting powstała w 2013 roku w Częstochowie. Co ważne produkuje lampy tylko i wyłącznie z polskich komponentów. Dzięki wysokiej jakości produktów oświetleniowych firma bardzo szybko zdobyła uznanie na rynku polskim i rynkach zagranicznych. W swojej ofercie posiada oświetlenie nowoczesne, jak i industrialne. Lampy TK Lighting to doskonała jakość wykonania oraz ciekawe wzory.

Lampy częstochowskiego producenta to doskonała jakość i dbałość o każdy szczegół. Lampy TK Lighting wiszące lub sufitowe będą stanowiły piękny element dekoracyjny mieszkania. Producent w najnowszej kolekcji postawił na naturalne drzewo dębowe. W ofercie pojawiły się piękne lampki stołowe i podłogowe wykonane właśnie z naturalnego drewna.

Zalety lamp TK Lighting

Metalowe i drewniane stelaże, efektowne i intrygujące abażury – to znaki rozpoznawcze lamp firmy TK Lighting. Oryginalność i wyjątkowość designu lamp TK Lighting to niejedyne zalety tych wyjątkowych produktów. Oferują one również wysoką jakość i ponadczasową funkcjonalność. Warto zwrócić uwagę na przykład na model GALAXY TK Lighting 1735 – ten kinkiet wykonany z wysokiej jakości metalu, prezentuje wyjątkowy i atrakcyjny styl, który wprowadzi wyjątkową atmosferę do każdego wnętrza.

Lampy TK Lighting są propozycjami, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Dostępna w naszej ofercie lampa CLOUD TK Lighting sprawdzi się idealnie w każdym pokoju dziecięcym. Z kolei lampa MAJA TK Lighting podkreśli elegancki charakter wnętrza, a model DOVE WOOD TK Lighting będzie perfekcyjnym dopełnieniem każdej sypialni.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami polskiego producenta lamp TK Lighting.