Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

Napisz e-mail

Twoje zakupy

Menu
Zamów przez telefon

Lampy ogrodowe

Lampy ogrodowe podnoszą walory estetyczne ogrodu, tarasu, podjazdu, a dodatkowo wpływają na poprawę bezpieczeństwa po zmierzchu. Nowoczesne lampy ogrodowe są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, a dostępność różnorodnych wzorów sprawia, że każdy znajdzie model dopasowany do aranżacji przestrzeni na zewnątrz. W naszej ofercie znajdują się kinkiety, kule i kwadraty stojące, projektory, oprawy najazdowe czy lampy stojące i wiszące.

Lampy ogrodowe LED

Lampy ledowe zewnętrzne to połączenie funkcjonalności i dekoracji. Zapewniają wyjątkowy nastrój wokół budynków lub na tarasach, oświetlają ścieżki, wskazują drogę, a także podświetlają wybrane elementy (np. numer budynku). Lampa ogrodowa LED jest odporna na wysokie i niskie temperatury, wilgoć, wiatr i opady deszczu czy śniegu. Wybierając nowoczesne lampki LED zewnętrzne od sprawdzonych producentów, ma się pewność niezawodnej pracy przez długi czas.

Kule i kwadraty ogrodowe

Kule i kwadraty stojące to wyjątkowe nowoczesne lampy ogrodowe, które nie tylko zapewnią wyjątkową atmosferę na zewnątrz, ale także będą przyciągać wzrok. Dzięki temu, że klosz lamp rozprasza światło i nie jest ono skupione, możliwe jest oświetlenie większej przestrzeni wokół. Lampy ogrodowe kwadraty i kule stojące wykonane są z trwałych i odpornych materiałów, które gwarantują odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne.

Oświetlenie zewnętrzne

Lampki LED zewnętrzne sprawdzą się w każdym ogrodzie niezależnie od stylu aranżacji i architektury otoczenia. W naszej ofercie dostępne są lampy ogrodowe minimalistyczne, klasyczne, nowoczesne i awangardowe, wykonane z różnych materiałów.

Lampy ogrodowe z czujnikiem ruchu

Lampa ogrodowa z czujnikiem ruchu sprawdzi się w miejscu, które nie musi być oświetlone przez cały czas. Lampa włącza się, kiedy wykryje ruch w kontrolowanym przez siebie obszarze. Takie rozwiązanie korzystnie wpływa na domowe oszczędności i jest sposobem na informowanie o nadchodzących gościach.