Znak jakości
Napisz e-mail

Napisz e-mail
sklep@cudownelampy.pl

Napisz e-mail

Twoje zakupy

Menu
Zamów przez telefon

Lampy LEUCHTEN DIREKT

Leuchten Direkt to niemiecki producent oświetleniowy, którego znakiem rozpoznawczym są nowoczesne lampy. Wszystkie dostępne modele tej marki łączy estetyczny, współczesny wygląd oraz najlepsze rozwiązania technologiczne. Wśród szerokiej oferty produktowej, na szczególną uwagę zasługą nowatorskie lampy sterowane pilotem, które posiadają jednocześnie dwa różne rodzaje oświetlenia.

Nowoczesna oferta lamp

Oświetlenie Leuchten Direkt to produkty idealne do wyposażenia każdego wnętrza. Marka słynie przede wszystkim z ciekawych propozycji lamp sufitowych, lamp wiszących oraz kinkietów o oryginalnym wzornictwie i wysokiej jakości wykonania. To wszystko sprawia, że znaleźć można oświetlenie idealne zarówno do pokojów dziennych, jak też sypialni, przedpokoju czy łazienki. Co więcej, ciekawym rozwiązaniem będą lampy podłogowe lub oryginalne świecące drzewka – świetnie sprawdzające się jako niebanalne oświetlenie zewnętrzne, które jednocześnie będzie dekoracją przydomowego ogródka.

Inteligentne oświetlenie

Leuchten Direkt posiada również rozwiązania dla tych, którzy cenią sobie nowinki technologiczne i ideę inteligentnego domu. Niektóre modele lamp dostępne w naszej ofercie są sterowane pilotem i posiadają dwa rodzaje oświetlenia, które można włączyć w zależności od potrzeb. W ten sposób można sterować źródłem światła i stworzyć w mieszkaniu taki klimat, na jaki ma się w danym momencie ochotę. To niezwykle praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, gdyż zwykle zmiana poziomu oświetlenia wymaga więcej niż jednego źródła światła.